قرارگاه میثم

مریم رجوی: داعشی ها عشایر انقلابی و خواهان دموکراسی در عراق هستند!

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری مرصاد/ حمایت گروهک تروریستی منافقین از داعش در عراق در حالی رقم می خورد که وجود داعش در عراق تبدیل به یک بحران و دغدغه حتی برای حامیان این تروریست های چند ملیتی در جهان شده است.

حتی عربستان و قطر که از اسپانسرهای اصلی این گروهک تروریستی به شمار رفته و منابع مالی و نفتی خود را در اختیار این گروهک قرار می دهند نیز مجبور شدند طی اتخاذ موضعی جدید حمایت خود از داعش را -البته فقط در ظاهر- تکذیب کنند.

 

از سوی دیگر فرقه منحرف رجوی که بقاء و ادامه حیات خود در عراق را تابع سرنگونی دولت فعلی عراق و البته ناامنی در این کشور می داند کماکان و حتی قوی تر از گذشته از اعمال تروریستی داعش حمایت می کند.

مریم رجوی: انقلابیون عشایر در حال ایجاد دگرگونی در عراق هستند!!

در همین راستا بود که مریم رجوی سرکرده منافقین در جلسه سالانه این گروهک در ویلپنت پاریس که توسط لابی های ورشکسته آمریکایی و صهیونیستی در ازای دریافت میلیون ها دلار تشکیل شده بود به طرز ناشیانه ای خبر از انقلاب و دگرگونی بزرگ در عراق و سوریه برای دموکراسی داد و از گروهک خونخوار داعش و القاعده حمایت و آنان را انقلابیون عشایر نامید.

این حمایت آشکار و البته ناشیانه گروهک منافقین از رفتارهای وحشیانیه داعش، خبر از قهقرای ماهیت پلید و خونخوار فرقه رجوی می دهد که هنوز دست از خشونت و ترور برنداشته اند. بر همه اثبات شده است که تروریسم و وطن فروشی در ذات این فرقه نهادینه شده و هم اینک نیز به همراه داعش و القاعده و دیگر بقایای رژیم صدام چرخه ترور و جنایت یکدیگر را تکمیل می کنند. به عبارت بهتر چاقو هیچگاه دسته خودش را نمی برد.

در تاریخ کشور عزیزمان ایران هیچ گروهی منفورتر و وطن فروش‌تر از منافقین وجود ندارد. گروهی که بعد از همکاری با قاتل جوانان ایرانی (صدام) هم اکنون نیز برای مسلط شدن داعش و القاعده در نزدیکی مرزهای ایران این کف می زنند و خوشحالی می کنند.


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 25 / 4 / 1393برچسب:منافقین,فرقه رجوی, گروهک,داعش,تروریست,, ساعت | لينک ثابت |

گرو کشی فرقه رجوی برای آزادی اسرای لیبرتی +سند

متأسفانه سازمان های پر سروصدای مدعی حقوق بشر به جای اینکه چنین جرائم آشکاری را مورد رسیدگی قرار دهند، گوش به فرمان تصمیم گیرندگان اصلی در واشنگتن، تل اویو، لندن و پاریس هستند تا منویات آنان را تعقیب کنند.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، گردهمآیی منافقین تحت عنوان اجلاس سالانه "شورای ملی مقاومت ایران" با شعار فریبنده «همه برای آزادی» روز جمعه -ششم تیرماه- در حوالی پاریس (ناحیه ویلپنت) برگزار شد.

این سازمان تروریستی که ید طولائی در برگزاری چنین همایش هایی با اعضای قلابی دارد، این بار نیز سعی داشت با فراهم آوردن جمع کثیری از سیاهی لشکرهای اجاره ای و همچنین دعوت از چهره های سیاسی کشورهای غربی، به قدرت نمایی بپردازد.

تصاویر موجود گویای آن است که سازمان منافقین برای پر کردن سالن همایش حتی دست به دامن رنگین پوستان، عرب های مهاجر و همجنسبازان شده است.

اما اسناد موجود از واقعیت دردناک و تأسف برانگیز دیگری نیز حکایت می کند.

چنانکه می دانید، بسیاری از بدنه این فرقه منحرف پس از سال های دراز فریب و دروغ، از دغل بازی و سالوس سیرتی مسعود و مریم رجوی آگاه شده و قصد جدایی از گروهک را دارند؛ اما در اردوگاه های مخوف منافقین اسیرند و نمی توانند به این راحتی ها طعم رهایی را بچشند.

 

 

خانواده بسیاری از این فریب خوردگان مدت زیادی است که از مجامع حقوق بشری تقاضا می کنند امکان بازگشت فرزندانشان را فراهم آورند، ولی افسوس که پشت پرده کثیف سیاست در عرصه بین المللی مانع از تحقق این تقاضای مشروع می شود.

در سند پایین که اصل دعوتنامه سازمان منافقین برای گردهمآیی یادشده است، ملاحظه می فرمایید که گروهک رجوی در اقدامی شنیع و غیرانسانی، آزادی اعضای اسیر در کمپ لیبرتی را به "حضور گسترده" اعضای خانواده آنان در همایش 6 تیر ویلپنت مشروط کرده است.

بر اساس این شرط که مورخ 10 خردادماه به تصویب کادر مرکزی سازمان رسیده، به خانواده های شرکت کننده وعده داده می شود که اگر  نقش آفرینی مؤثری در برگزاری همایش ویلپنت داشته باشند، مجوز خروج یکی از اعضای خانواده خود از کمپ لیبرتی را دریافت خواهند کرد!

 

http://media.jamnews.ir/4444444(1).jpg

در دعوتنامه این همایش که از طرف کمیته تبلیغات مجاهدین خلق برای عده ای از مرتبطین سازمان ارسال شده و یک نسخه از آن به دست ما رسیده، به صورت غیرمستقیم به مطلب فوق اشاره شده و آمده است:

«با توجه به اقدامات رژیم آخوندی در عراق و تهدید جان مجاهدان لیبرتی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی موافقت کردند خانواده های مجاهدان لیبرتی اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند یا اقوام نزدیک که حضور گسترده در همایش همه برای آزادی داشته باشند، مجوز اقدامات اولیه پناهندگی اروپا را دریافت خواهند کرد.

طبق مصوبه کمیسیون شورای ملی مقاومت 1393/03/10 هر فرد باید حداقل 10 نفر را به همایش ویلپنت دعوت کند. تمام مخارج از هزینه پرواز و اسکان بر عهده سازمان است.»

 

متأسفانه سازمان های پر سروصدای مدعی حقوق بشر به جای اینکه چنین جرائم آشکاری را مورد رسیدگی قرار دهند، گوش به فرمان تصمیم گیرندگان اصلی در واشنگتن، تل اویو، لندن و پاریس هستند تا منویات آنان را تعقیب کنند.

بی تردید ننگ جنایات فرقه رجوی و حامیانش از حافظه تاریخ زدوده نخواهد شد، حتی اگر نام سازمان مجاهدین خلق (منافقین) از فهرست ضدتروریسم اروپا و امریکا پاک شود!


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 21 / 4 / 1393برچسب:, ساعت | لينک ثابت |