قرارگاه میثم

آمريكا با سرعت به سمت ورشكستگي پيش مي‌رود

به نقل از سایت رجا نیوز طرح كنگره آمريكا براي پرهيز از پرتگاه مالي دوام نمي آورد. بدهي هاي آمريكا با 60 درصد افزايش دوره اوباما، به بيش از 16 هزار ميليارد دلار رسيده و دولت را به سمت ورشكستگي سوق مي دهد.

به گزارش کیهان، روزنامه هافينگتون پست در تحليلي نوشت: برخلاف آنچه در ظاهر به نظر مي آيد، آنچه كنگره آمريكا براي پرهيز از سقوط در پرتگاه مالي تصويب كرد، معناي ديگري جز شكست نداشت. اين توهم است كه تاخير انداختن پرتگاه مالي را درمان تلقي كنيم. اكنون بدهي ها از معادل صددرصد توليد ناخالص داخلي فراتر رفته و به 16هزار و چهارصد ميليارد دلار رسيده است.
 
اين روزنامه خاطرنشان كرد: تدابيري كه وزير خزانه داري آمريكا اعلام كرده تنها مي تواند آمريكا را براي تامين هزينه هاي سه ماهه نخست سال 2013 ياري دهد و 200 ميليارد دلاري كه در چارچوب اين تدابير پيش بيني شده است خيلي سريع تمام خواهد شد. سناي آمريكا بار ديگر به نسخه بي رنگ و رويي از يك طرح تن داد تا مجلس نمايندگان آن را به سرعت به تصويب برساند. ولي اين طرح به هيچ عنوان نمي تواند مشكل سقف بدهي هاي آمريكا را حل كند و گفت وگو در اين باره در روزهاي آتي از سر گرفته خواهد شد. موضوع ديگر مسئله صرفه جويي در بخش هايي از هزينه هاي دولتي است كه پيش بيني مي شود تنش هايي را ميان اكثريت دموكرات سنا و اكثريت جمهوريخواه مجلس نمايندگان به وجود آورد. 
 
شبكه تلويزيوني فاكس نيوز هم با بررسي بحران اقتصادي فزاينده در آمريكا گزارش داد: منتقدان دولت اوباما مي گويند وعده و وعيد توخالي، آمريكا را به سمت ورشكستگي سوق خواهد داد. توافق بين كاخ سفيد و جمهوريخواهان كه براي جلوگيري از ورود آمريكا به پرتگاه مالي حاصل شد، تاثيري بر بدهي هاي سنگين دولت ندارد. گروه «آمريكا در حال ورشكستگي» از طرفداران كاهش بودجه دولت آمريكا مبارزه اي را براي جلب توجه نمايندگان كنگره به موضوع حساس هزينه هاي سرسام آور دولت شروع كرده است. اين گروه معتقد است كه حرف هاي توخالي باعث ورشكستگي آمريكا خواهد شد و اين كه اصلي ترين موضوع كاهش هزينه هاي دولت است كه بايد اجرايي شود.
 
گريچن همل از اعضاي اين گروه به فاكس نيوز گفت: «در چند هفته گذشته فقط شاهد بحث درباره ماليات و درآمدها بوده است. اما مشكل واقعي، خرج كردن بيش از حد و هزينه هاي دولت است. باراك اوباما وعده و وعيدهاي فراوان براي كاهش هزينه ها داده اما هيچكدام از آنها عملي نشده است. اوباما وقتي براي اولين بار به قدرت رسيد، ميزان بدهي آمريكا 10هزار ميليارد دلار بود و او قول داد اين ميزان را تا پايان دور اول رياستش به نصف برساند اما الان بدهي ها به بيش از 16 هزار ميليارد دلار رسيده است.»نوشته شده توسط سرباز ولایت در 20 / 10 / 1391برچسب:کنگره آمریکا,ورشکستگی آمریکا,فاکس نیوز,بحران اقتصادی,دولت اوباما,ورشکستگی آمریکا,, ساعت | لينک ثابت |

رهبر انقلاب: 34 انتخابات آزاد داشتیم ، چرا می گویند آزاد نیست؟

به نقل از سایت الف حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم ، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأملی در حوادث دوران انقلاب و سه دهه اخیر، درس آموزی از مناسبتهای ماندگاری همچون قیام 19 دی را ضروری دانستند و خاطرنشان کردند: برخی، پیروزی ملت بر رژیم پر کبکبه و مغرور طاغوت و خارج شدن ایران عزیز از چنبره حقارت آمیز سلطه امریکا را امری محال می دانستند اما به یاری پروردگار رژیم سلطنتی در ایران به زباله دان تاریخ رفت و جمهوری اسلامی و ملت ایران با استقلال کامل در مقابل امریکا، در چشم جهانیان به ملت و نظامی تبدیل شدند که نامشان ملتهای جهان را به وجد می آورد.
 
ایشان پیروزیها و موفقیتهای سه دهه اخیر را جلوه هایی از تحقق وعده های نصرت الهی دانستند و با استناد به آیات متعدد قرآن افزودند: ملتهای مؤمن، هوشیار و با استقامت در زمان متناسب، قطعاً و یقیناً از یاری پروردگار برخوردار می شوند و این حقیقت، سنت تغییر ناپذیر الهی است و بر اساس همین سنت الهی ملت ایران در این مرحله وهمه مراحل دیگر بر دشمنان خود پیروز خواهد شد.
 
رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به ضرورت طرح صحیح اهداف، حرفهای ناب ملت ایران در جهان و تدبیر برای پیشبرد این اهداف افزودند: اگر ملت عزیز و جوانان خوش روحیه و پر توان ایران، مسیر خود را با پایداری ادامه دهند بدون شک و براساس سنت صادق الهی در زمان مناسب، همه آمال، آرزوها و شعارهای «ملی، اسلامی و جهانی» آنان تحقق پیدا می کند، مسیر تاریخ عوض می شود و زمینه های ظهور حضرت ولیعصر (عج) فراهم خواهد شد.
 
حضرت آیت الله خامنه ای همدستی دولتهای استکباری را برای تحریم ایران و به ستوه درآوردن ملت یادآور شدند و افزودند: مستکبران برخلاف گذشته به صراحت اذعان می کنند که هدف تحریم ها، خسته کردن ملت، تحریک مردم به مقابله با جمهوری اسلامی، افزایش فشار بر مسئولان ایران و در نتیجه تغییر محاسبات مسئولان است.
 
ایشان افزودند: اما گرایش مردم این سرزمین بزرگ، به مبانی اسلام و انقلاب و عزت ملی ایرانیان روز به روز بیشتر می شود و این، درست نقطه مقابل خواست دشمنان است.
 
ایشان در تحلیل عوامل تأثیرگذار در تقابل دولتهای مستکبر با ملت ایران، هوشیاری و زیرکی ملت را کاملاً ضروری دانستند و خاطرنشان کردند: باید با «تقوای جمعی و مراقبت و هوشیاری همگانی»، متوجه طرحهای دشمن باشیم و اجازه ندهیم هیچ مسئله ای، حواسمان را از دشمن پرت کند.
 
رهبر انقلاب، توصیه ها و تأکیدات مکررشان به مسئولان، مطبوعات و پایگاههای اینترنتی را برای پرهیز از سرگرم کردن مردم به مسائل فرعی و نادرست، یادآوری کردند و افزودند: همه این توصیه ها، بخاطر این است که باید حواسمان به دشمن جمع باشد تا بفهمیم که دنبال چه طرح و هدفی است.
 
حضرت آیت الله خامنه ای در چارچوب منطق ارائه شده یعنی هوشیاری ملی برای درک اهداف و طرحهای دشمن افزودند: بررسی رفتار و گفتار مستکبران، نشان می دهد که ذهن دشمن بر انتخابات مهمی که 5 ماه دیگر یعنی در خرداد 92، برگزار می شود،‌متمرکز شده است.
 
ایشان در تشریح اهداف، تکنیکها و روشهای بیگانگان در قبال انتخابات یازدهم ریاست جمهوری افزودند: آنها در درجه اول اگر بتوانند مانع برگزاری انتخابات می شوند اما می دانند که نمی توانند بنابراین از این مسئله مأیوسند.
 
رهبر انقلاب در همین زمینه خاطرنشان کردند: یک بار برخی تلاش کردند که انتخابات را حتی اگر شده دو هفته به عقب بیاندازند اما ما تأکید کردیم که انتخابات حتی یک روز هم نباید عقب بیافتد به همین علت راه تعویق یا برگزار نشدن انتخابات کاملاً مسدود است.
 
حضرت آیت الله خامنه ای مانع تراشی در راه حضور پرشور و همگانی مردم در انتخابات را هدف ملموس دشمنان برشمردند و افزودند: همه، حتی کسانی که ممکن است از سردلسوزی درباره انتخابات توصیه های عمومی کنند حواسشان باشد که به این مقصود دشمن کمک نکنند.
 
ایشان با انتقاد از برخی که بطور مکرر می گویند انتخابات باید آزاد برگزار شود افزودند:  معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد، مگر بیش از سی انتخابات سه دهه اخیر آزاد نبوده است؟ در کدام کشور انتخابات از ایران آزادتر است؟ مراقب باشید این حرفها ی شما مردم را از انتخابات مأیوس نکند.
 
حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه ی بیان روشهایی که به تحقق هدف دشمن در انتخابات کمک می کند خاطرنشان کردند: در کدام کشور درباره صلاحیتها، ملاحظات لازم اعمال نمی شود؟ چرا اینقدر بر این مسئله تکیه و تلاش می کنید در ذهن مردم این تصور بوجود بیاید که شرکت در انتخابات فایده ندارد؟
 
رهبر انقلاب به اشخاصی که خواسته یا ناخواسته در ا ین چارچوب حرکت می کنند تأکید کردند: مبادا دچار غفلت شوید و جدول مورد نظر دشمن را پر کنید.
 
ایشان با انتقاد از کسانی که سعی می کنند به مردم تلقین کنند که انتخابات سلامت لازم را ندارد اینگونه رفتارها و سخنان را از دیگر روشهایی برشمردند که به تحقق اهداف دولتهای مستکبر کمک می کند.
 
رهبر انقلاب تأکید کردند: البته بنده نیز اصرار و تأکید دارم که انتخابات باید با سلامت و امانتداری کامل انجام شود و مسئولان دولتی و غیردولتی با رعایت کامل قوانین و تقوا و پاک دستی،‌انتخابات سالمی را برگزار کنند که مطمئناً همینجور خواهد شد.
 
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به راهها و روشهای بسیار خوبی که در قوانین برای سالم برگزار شدن انتخابات پیش بینی شده است افزودند: پایبندی همه به این راهها و قوانین سلامت انتخابات را تضمین می کند مگر اینکه کسانی بخواهند از راههای غیرقانونی عمل کنند همچنانکه برخی در سال 88 اینطور عمل کردند و برای مردم و کشور مزاحمت و ضرر بوجود آوردند و برای خودشان نیز در زمین و در ملاءاعلی، اسباب سرشکستگی و بدبختی فراهم کردند.
 
رهبر انقلاب اسلامی در تشریح بیشتر روشهایی که به هدف اصلی دشمن در انتخابات یعنی حضور کمرنگ مردم کمک می کند افزودند: ممکن است کسانی سعی کنند در ایام انتخابات با بوجود آوردن حادثه ای یا ماجرایی اقتصادی، سیاسی یا امنیتی سر مردم را به چیزهای دیگری گرم کنند که این هم جزو نقشه هاست البته بنده مطمئنم که ملت ایران بسیار با بصیرت تر و با هوش تر از این است که با چنین ترفندهای خصمانه دشمنان یا عوامل آنها فریب بخورد.
 
رهبر انقلاب در ادامه سخنانشان نکاتی را درباره نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آینده بیان کردند.
 
ایشان شرکت در انتخابات را یک حق و یک وظیفه دانستند و افزودند: فردفرد ملت که به نظام جمهوری اسلامی معتقدند و قانون اساسی را قبول  دارند می خواهند از حق خود استفاده کنند و یا وظیفه شان را انجام دهند و در این میان عده ای هم می خواهند صلاحیتهای خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند.
 
رهبر انقلاب با اشاره به سنگین بودن کار اداره اجرایی کشور افزودند: اداره مملکت، کار اجرایی کوچکی نیست  بلکه کار سنگینی است که بر دوش مجریان سطح بالا قرار می گیرد بنابراین کسانی به میدان نامزدی بیایند که این توانایی را در خود احساس می کنند و کار اجرایی را بلدند.
 
ایشان در همین زمینه افزودند: ممکن است کسانی که در سطوح دیگری کار می کنند بعضاً تشخیص ندهند که اداره کشور چقدر بار سنگینی است بنابراین اشخاصی نامزد شوند که توان انجام دادن این وظیفه را در خود می بینند.
 
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: افرادی که می خواهند نامزد شوند علاوه بر درک سنگینی کار، صلاحیتهای لازم در قانون اساسی را که شورای نگهبان نیز بر آنها تکیه خواهد کرد، در خود ملاحظه کنند.
 
ایشان افزودند: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید واقعاً وابسته و دلبسته نظام و قانون اساسی باشند و بخواهند حقیقتاً قانون اساسی را اجرا کنند چرا که رئیس جمهور در این زمینه قسم می خورد و طبعاً نمی تواند قسم دروغ بخورد.
 
حضرت آیت الله خامنه ای در پایان سخنانشان درباره انتخابات آینده تأکید کردند: انشاءالله به اذن الهی و فضل پروردگار، در خرداد 92 انتخاباتی خوب و پرشور برگزار خواهد شد.
 
رهبر انقلاب اسلامی در جمع هزاران نفر از مردم قم، همچنین با تجلیل از نقش تأثیرگذار مردم این شهر در حوادث قبل و بعد از انقلاب افزودند: خاطره قیام 19 دی را نباید فراموش کرد چرا که بیان اینگونه مسائل ضمن اینکه نسل جوان را با سابقه تاریخی خود آشنا می کند موجب قدرشناسی از مجاهدتهای افتخار آفرین این ملت خواهد شد و به جوانان امروز می آموزد که هوشیاری و ایستادگی در مقابل دشمنان به ظاهر قدرتمند، حتماً به پیروزی منجر خواهد شد.


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 19 / 10 / 1391برچسب:انتخابات آزاد,امام خامنه ای,انتخابات آینده,19دی,دیدار مردم قم,, ساعت | لينک ثابت |

نامه نگاری ملی مذهبی‌ها اولین گام فتنه برای خدشه در انتخابات 92

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی مرصاد، پایان هفته گذشته بعد از سالگرد یوم الله 9 دی 6 تن از فعالان ملی مذهبی نامه ای به رهبر انقلاب نوشتند و در سیاه نمایی کامل از وضعیت موجود کشور خواستار آزادی سران فتنه و برگزاری انتخابات آزاد با نظارت نهادهای بین المللی شدند ، پروژه ای که از فتنه گران داخل کشور شروع شده و مورد استقبال ضد انقلاب واقع شده است تا جایی که ربع پهلوی که به مسائل سیاسی آگاه نیست از این طرح استقبال کرده است.
این افراد ضمن پذیرفتن برخورد دوگانه آمریکا با موضوع حقوق بشر در نامه خود آورده اند:

" حقوق بشر، امروز مقوله ای جهان شمول است و علیرغم اینکه خیلی از کشورها آنرا رعایت نمی کنند ولی در محافل بین المللی از آن دفاع می کنند. رویکرد امریکا به حقوق بشر دوگانه است در حالیکه چشم خود را در مورد عدم رعایت حقوق بشر در عربستان، بحرین، اسرائیل و … می بندد و آنچه در گوانتانامو، ابو غریب، افغانستان و … گذشته است مواردی از روش های سیستماتیک نقض حقوق بشر می باشد. ولی برای فشار بر ایران از آن استفاده می کند."

انعکاس نامه در رسانه های ضد انقلاب

 

 

 

 

(سایت همبستگی ملی!؟ وابسته به منافقین کوردل)


در قسمت دیگری از نامه 6 تن از ملی مذهبی ها آمده است:
ایران در سی و چند سال گذشته، به جز چند سال در دوران خاتمی !؟ ، مرتباً با نقض آن روبرو بوده و درنهادهای حقوق بشرجهانی محکوم شده و در سالهای اخیر، هفته ای نیست که در رابطه باایران موردی از نقض حقوق بشر در محافل بین المللی مطرح نشود و احمد شهید(جاسوس آمریکا)، بیانیه ای یا مصاحبه ای در مورد عدم رعایت حقوق بشر در ایران، صادر نکند یا انجام ندهد و ایران،جزء بدترین کشورهای جهان در نقض حقوق بشر معرفی شده است.
پرونده های قطور، دهه ی ۱۳۶۰ به کمک و اراده ی آسیب دیدگان مهاجر به کشورهای غربی، گشوده می شوند و همچون امریکا که توسط برتراند راسل در یک دادگاه نمادین در جنگ ویتنام، محکوم شد. در هفته های گذشته، ایران هم در لاهه در Iran Tribunal با شهادت یکصد نفرآسیب دیده ، محکوم به جنایت علیه بشریت گردید.
*  قابل ذکر است سیاه نمایی تا انتخابات از طرح های زنجیره ای مخدوش سازی انتخابات ریاست جمهوری سال 92 است ، در این فاز طبق برنامه ریزی فتنه گران ، گروهک ملی مذهبی ها وارد شده اند.
نگاهی به دادگاه ایران تریبونال مورد اشاره درنامه (Iran Tribunal)
چندی است جریان نفاق با همکاری رسانه‌های معارض بار دیگر سوژه‌ی تکراری اعدام‌های سال 67 را مطرح کرده و با تشکیل دادگاهی نمادین به‌دنبال اعمال فشار حقوق بشری بر نظام هستند.
در آخرین اقدام خود اقدام به برپایی دادگاهی به اصطلاح مردمی و در واقع تئاتری سفارشی! به نام ایران تریبونال(Iran Tribunal)نموده‌اند تا در آن به خیال خام خود ایران را به خاطر اعدام‌های سال 67 محکوم به نسل‌کشی نمایند.
هشدار امام خمینی در خصوص نهضت آزادی
در زمان انتخابات مجلس سوم علی اکبر محتشمی پور وزیر کشور وقت دولت میرحسین موسوی با نگارش نامه ای خطاب به امام (ره) درباره حضور یا عدم حضور نهضت آزادی در انتخابات کسب سوال می کند که امام (ره) نیز با قاطعیت تمام ضمن رد هرگونه صلاحیت نهضت آزادی برای حضور در ارکان حاکمیت؛ در نامه ای به وی تصریح می کنند:
"ضرر آنها، به اعتبارآنكه متظاهر به اسلام هستند و با اين حربه جوانان عزيز ما را منحرف خواهند كرد و نيز بادخالت بي مورد در تفسير قرآن كريم و احاديث شريفه و تاويلهاي جاهلانه موجب فسادعظيم ممكن است بشوند، از ضرر گروهكهاي ديگر، حتي منافقين اين فرزندان عزيزمهندس بازرگان ، بيشتر و بالاتر است ."
"نهضت آزادي " و افراد آن از اسلام اطلاعي ندارند و با فقه اسلامي آشنا نيستند. ازاين جهت ، گفتارها و نوشتارهاي آنها كه منتشر كرده اند مستلزم آن است كه دستورات حضرت مولي الموالي اميرالمومنين را در نصب ولات و اجراي تعزيرات حكومتي كه گاهي بر خلاف احكام اوليه و ثانويه اسلام است ، بر خلاف اسلام دانسته و آن بزرگوار را نعوذبالله  تخطئه ، بلكه مرتد بدانند! و يا آنكه همه اين امور را از وحي الهي بدانند كه آن هم بر خلاف ضرورت اسلام است.
نتيجه آنكه نهضت به اصطلاح آزادي و افراد آن چون موجب گمراهي بسياري ازكساني كه بي اطلاع از مقاصد شوم آنان هستند مي گردند، بايد با آنها برخورد قاطعانه شود، و نبايد رسميت داشته باشند.
صحیفه امام، جلد 20، صفحات 481 و 482

دادگاه ایران تریبونال و استناد نهضت آزادی به آن

در نامه آمده بود: "ایران هم در لاهه در Iran Tribunal با شهادت یکصد نفرآسیب دیده ، محکوم به جنایت علیه بشریت گردید"

 

تقی رحمانی که بعد از سپری محکومیت خود ازایران فرار کرد هم اکنون در کشور فرانسه شهر پاریس اقامت دارد ، 10 دسامبر 2012 در دیدار با احمد شهید مسئول رسیدگی به موضوع حقوق بشر ایران (جاسوس آمریکا) اطلاعات غلطی به او میدهد و احمد شهید از او درخواست میکند که فعالان داخل کشور (ملی مذهبی ها) باید نامه ای سرگشاده به رهبری بنویسند تا او در جلسه ای که در پایان ژانویه 2013 برگزار میشود نامه را مطرح کند تا بتواند به ایران از داخل فشار بیاورد، بعد از این دیدار گویا نامه توسط تقی رحمانی نگاشته شده است و در سایت ملی مذهبی که از پاریس اداره میشود منشر شد و خبرگزاری های فارسی زبان معاند و وب سایت های معارض با انقلاب اسلامی آن را منتشر کردند اشتباه استراتژیک 6 تن از ملی مذهبی ها دفاع از دادگاه نمایشی ایران تریبونال منافقین بوده است که پشت پرده آن لابی منافقین و پیام اخوان رییس بخش حقوقی دانشگاه کانادا است که از فعالین نفاق در کانادا است.

(خبرنامه گویا تریبون رسمی سازمان جاسوسی آمریکا)
(رادیو زمانه ارگان رسمی سازمان جاسوسی هلند)

جهت اطلاع 6 تن از فعالین ملی مذهبی ، ثبت در تاریخ

(مسعود رجوی قبل از عملیات مرصاد در دفتر صدام)

در 31 تیر ماه سال 1367، مسعود رجوی تمامی نیروهای سازمان را در سالن اجتماعات اشرف جمع کرده و طی یک سخنرانی مبسوط آغاز عملیات فروغ جاویدان و فتح تهران را اعلام کرده و می‌گوید: در این عملیات نیروهای زیادی به ما کمک خواهند کرد. از طرفی درب زندان‌ها که باز شود آن‌ها هم با ما هستند و با ما همراهی خواهند کرد. نیروهای زندان بالقوه با ما هستند. (افراد سر موضعی کسانی بودند که زندان دوران محکومیت را سپری میکردند و بعد از مصاحبه هایی تخصصی که توسط قضات قوه قضاییه صورت گرفت اعلام کردند سر موضع هستند و اگر از زندان آزاد شوند دست به اسلحه خواهند برد)

(5 مرداد 1367 عملیات مرصاد)
(زمین گیر شدن منافقین در عملیات مرصاد)

 

5 مرداد 1367 عملیات مرصاد
گروهک منافقين در پي حملات عراق به خاک ميهن اسلامي و عقب‏نشيني‏هاي موقت رزمندگان اسلام، با تصور اين‏که پذيرش قطعنامه 598 ناشي از جدايي ملت و دولت است، به خيال واهي، فرصت را غنيمت شمرده و سعي در رسيدن به اهداف پليد خود نمود. منافقين با جمع‏آوري ديگر ضد انقلابيون سرخورده، از کشورهاي مختلف اروپايي، نيرويي به استعداد تقريبي 15 هزار نفر فراهم کرده و با بهره‏گيري از جنگ‏افزارهاي اهدايي صدام و ديگر اربابان خود، حمله خود را از غرب کشور به خاک جمهوري اسلامي ايران آغاز کردند. نيروي هوايي عراق با حمايت مقدماتي، آنها را براي ورود به عمق خاک ايران و در نهايت، فتح تهران، ترغيب مي‏کند.
در اين تجاوز نابخردانه، منافقین متحمل تلفات و خسارات عظيمي شدند که بيش از 120 دستگاه تانک، 400 دستگاه نفربر، 90 قبضه خمپاره‏انداز 80 ميلي‏متري، 150 قبضه خمپاره‏انداز 60 ميلي‏متري و 30 قبضه توپ 106 ميلي‏متري منهدم شد. علاوه بر آن ده‏ها دستگاه تانک، نفربر، خودرو و نيز صدها قبضه سلاح سبک و نيز مقاديري تجهيزات پيشرفته الکترونيکي و مخابراتي به غنيمت نيروهاي اسلامي درآمد. در اين عمليات، 4800 نفر از منافقان نيز کشته و زخمي شدند.
سخنی کوتاه با 6 تن از فعالان ملی مذهبی:
شاید شما از یاد برده باشید ولی فرزندان جوان روح الله هنوز دست‌ گروهک‌های ملی و مذهبی را در فتنه سال 88 و همراهی و هم‌دلی با دشمنان این آب و خاک از یاد نبرده اند.اگر همه آن گذشته سیاه را نیز نادیده بگیریم ، نمک نشناسی این جماعت، میراث خواری مبارزاتی و پروار شدن از کیسه این نظام و در عین حال فالوده خوردن با دشمنان قسم خورده این انقلاب و نشستن بر سر سفره آنان را هرگز از یاد نخواهد برد.

یادتان باشد شما از افرادی دفاع کردید که دستشان به خون مردم بی گناه در ایران آلوده است ، 17000 هزار شهید ترور سندی است که در تاریخ ثبت است.تعجب اینجا است که قصد دارید گروهکی مانند منافقین که حتی در ضد انقلاب جایی ندارد را تطهیر کنید.

(جنایات سازمان منافقین ، کاسه لیسان صدام جنایتکار)
(بخش کوچکی از جنایات گسترده منافقین در ایران)

 اما چه خوب پیر جماران سفارش کرد:
"ضرر آنها، به اعتبارآنكه متظاهر به اسلام هستند و با اين حربه جوانان عزيز ما را منحرف خواهند كرد و نيز بادخالت بي مورد در تفسير قرآن كريم و احاديث شريفه و تاويلهاي جاهلانه موجب فسادعظيم ممكن است بشوند، از ضرر گروهكهاي ديگر، حتي منافقين اين فرزندان عزيزمهندس بازرگان ، بيشتر و بالاتر است ."


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 17 / 10 / 1391برچسب:ملی مذهبی,نامه 6 تن از ملی مذهبی ها,نامه به رهبری,سازمان منافقین,انعکاس نامه در رسانه های ضد انقلاب,دادگاه ایران تریبونال,, ساعت | لينک ثابت |