جلسه سوپر شورای رضا پهلوی لغو شد+سند

قرارگاه میثم

جلسه سوپر شورای رضا پهلوی لغو شد+سند

به نقل از کوتاه نیوز, بعد از اینکه تشکیل شورایی موسوم به ملی‌ با افتراق گروهای کوچک سلطنت طلب و استعفای دسته جمعی آنان را در پی‌ داشت،رضا پهلوی در حرکتی تازه با تغییر نام شورای ملی‌ به سوپر شورای ملی‌ با کمک امیر عباس فخرآور در تلاش بود با برگزاری کنفرانسی در واشنگتن در ۶ مارس سال جاری (امروز چهارشنبه 16 دیماه 1391)، بار دیگر بخت خود را برای متحد کردن سلطنت طلبان و جلب نظر مثبت سیاستمدران آمریکایی‌ بیازماید.

طبق اطلاعات به دست آمده جلسه رضا پهلوی با گروهک کنفدراسیون دانشجویان ایرانی به آینده موکول شده است و بعید است تشکیل شود بعد از کناره گیری حزب پان ایرانیست و جبهه ملی از شورای به اصطلاح ملی رضا پیرزاده و رضا پهلوی از گروهک های چند نفره دعوت کرده اند که این شورا؟! را همراهی کنند در این میان نام گروهک های یک نفره مانند حزب ایران فردا ، اتحادیه ملی برای دمکراسی در ایران ، حزب رستاخیر نوین ایران ، سازمان دمکراتیک یارسان ، کنگره دمکراسی خواهان سبز ایران ، سازمان زنان ایران مقیم آمریکا ، سازمان همگامان و ... به چشم می خورد.

امیر عباس فخرآور از ۲ هفته پیش با تماس با برخی‌ از فعالان سیاسی تلاش مستمری کرده است تا بتواند برخی‌ از آنها راضی‌ کند در کنفرانس مذکور شرکت و صندلیهای خالی‌ را پر کنند.

صفحه فیس بوک ضد انقلاب خبر لغو جلسه را اعلام کرده استنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 16 / 12 / 1391برچسب:سوپر شورای ملی شاهزاده,کنفدراسیوندانشجویان,ضدانقلاب, ساعت | لينک ثابت |