گرو کشی فرقه رجوی برای آزادی اسرای لیبرتی +سند

قرارگاه میثم

گرو کشی فرقه رجوی برای آزادی اسرای لیبرتی +سند

متأسفانه سازمان های پر سروصدای مدعی حقوق بشر به جای اینکه چنین جرائم آشکاری را مورد رسیدگی قرار دهند، گوش به فرمان تصمیم گیرندگان اصلی در واشنگتن، تل اویو، لندن و پاریس هستند تا منویات آنان را تعقیب کنند.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، گردهمآیی منافقین تحت عنوان اجلاس سالانه "شورای ملی مقاومت ایران" با شعار فریبنده «همه برای آزادی» روز جمعه -ششم تیرماه- در حوالی پاریس (ناحیه ویلپنت) برگزار شد.

این سازمان تروریستی که ید طولائی در برگزاری چنین همایش هایی با اعضای قلابی دارد، این بار نیز سعی داشت با فراهم آوردن جمع کثیری از سیاهی لشکرهای اجاره ای و همچنین دعوت از چهره های سیاسی کشورهای غربی، به قدرت نمایی بپردازد.

تصاویر موجود گویای آن است که سازمان منافقین برای پر کردن سالن همایش حتی دست به دامن رنگین پوستان، عرب های مهاجر و همجنسبازان شده است.

اما اسناد موجود از واقعیت دردناک و تأسف برانگیز دیگری نیز حکایت می کند.

چنانکه می دانید، بسیاری از بدنه این فرقه منحرف پس از سال های دراز فریب و دروغ، از دغل بازی و سالوس سیرتی مسعود و مریم رجوی آگاه شده و قصد جدایی از گروهک را دارند؛ اما در اردوگاه های مخوف منافقین اسیرند و نمی توانند به این راحتی ها طعم رهایی را بچشند.

 

 

خانواده بسیاری از این فریب خوردگان مدت زیادی است که از مجامع حقوق بشری تقاضا می کنند امکان بازگشت فرزندانشان را فراهم آورند، ولی افسوس که پشت پرده کثیف سیاست در عرصه بین المللی مانع از تحقق این تقاضای مشروع می شود.

در سند پایین که اصل دعوتنامه سازمان منافقین برای گردهمآیی یادشده است، ملاحظه می فرمایید که گروهک رجوی در اقدامی شنیع و غیرانسانی، آزادی اعضای اسیر در کمپ لیبرتی را به "حضور گسترده" اعضای خانواده آنان در همایش 6 تیر ویلپنت مشروط کرده است.

بر اساس این شرط که مورخ 10 خردادماه به تصویب کادر مرکزی سازمان رسیده، به خانواده های شرکت کننده وعده داده می شود که اگر  نقش آفرینی مؤثری در برگزاری همایش ویلپنت داشته باشند، مجوز خروج یکی از اعضای خانواده خود از کمپ لیبرتی را دریافت خواهند کرد!

 

http://media.jamnews.ir/4444444(1).jpg

در دعوتنامه این همایش که از طرف کمیته تبلیغات مجاهدین خلق برای عده ای از مرتبطین سازمان ارسال شده و یک نسخه از آن به دست ما رسیده، به صورت غیرمستقیم به مطلب فوق اشاره شده و آمده است:

«با توجه به اقدامات رژیم آخوندی در عراق و تهدید جان مجاهدان لیبرتی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی موافقت کردند خانواده های مجاهدان لیبرتی اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند یا اقوام نزدیک که حضور گسترده در همایش همه برای آزادی داشته باشند، مجوز اقدامات اولیه پناهندگی اروپا را دریافت خواهند کرد.

طبق مصوبه کمیسیون شورای ملی مقاومت 1393/03/10 هر فرد باید حداقل 10 نفر را به همایش ویلپنت دعوت کند. تمام مخارج از هزینه پرواز و اسکان بر عهده سازمان است.»

 

متأسفانه سازمان های پر سروصدای مدعی حقوق بشر به جای اینکه چنین جرائم آشکاری را مورد رسیدگی قرار دهند، گوش به فرمان تصمیم گیرندگان اصلی در واشنگتن، تل اویو، لندن و پاریس هستند تا منویات آنان را تعقیب کنند.

بی تردید ننگ جنایات فرقه رجوی و حامیانش از حافظه تاریخ زدوده نخواهد شد، حتی اگر نام سازمان مجاهدین خلق (منافقین) از فهرست ضدتروریسم اروپا و امریکا پاک شود!نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 21 / 4 / 1393برچسب:, ساعت | لينک ثابت |