خبرهای تازه از سوپر شورای شاهزاده؟

قرارگاه میثم

خبرهای تازه از سوپر شورای شاهزاده؟

بعد از اینکه تشکیل شورایی موسوم به ملی‌ با افتراق گروهای کوچک سلطنت طلب و استعفای دسته جمعی آنان را در پی‌ داشت،رضا پهلوی در حرکتی تازه با تغییر نام شورای ملی‌ به سوپر شورای ملی‌ با کمک امیر عباس فخرآور در تلاش است با برگزاری کنفرانسی در واشنگتن در ۶ مارس سال جاری، بار دیگر بخت خود را برای متحد کردن سلطنت طلبان و جلب نظر مثبت سیاستمدران آمریکایی‌ بیازماید.

آخرین گزارش‌ها از واشنگتن حکایت از آن‌ دارد که امیر عباس فخرآور از ۲ هفته پیش با تماس با برخی‌ از فعالان سیاسی تلاش مستمری کرده است تا بتواند برخی‌ از آنها راضی‌ کند در کنفرانس مذکور شرکت و صندلیهای خالی‌ را پر کنند.منوچهر و نسرین محمّدی با هزینه فخرآور از کالیفرنیا به واشنگتن کشانده شده اند تا در نقش سیاهی لشکر به هنگام سخنرانی شاهزاده و فخرآور برای آنان سوت و کف بزنند،همچنین هزینه یک بیخانمان دیگر در سانفرانسیسکو به نام ر.م تقبل شده است تا وی نیز یکی‌ از صندلی‌های سالن را پر کند.

امیر عباس فخرآور با ارسال ایمیل به رسانه‌های گروهی فارسی زبان خواهان حضور آنها در کنفرانس شده است.در دعوت نامه و لوگویی که فخرآور به رسانه‌ها ارسال کرده است، خود را به عنوان دومین سخنران بعد از رضا پهلوی معرفی نموده است. نسخه‌ای از آن دعوتنامه به “تلویزیون آزاد” نیز ارسال شده است.(لینک دعوتنامه فخرآور به رسانه ها)تلویزیون مردم و تلویزیون آزاد از جمله رسانه‌هایی‌ بوده اند که دعوت فخرآور برای شرکت در کنفرانس موصوف را رد کرده اند.

علیرضا نوریزاده،رضا پیرزاده،سعید گنجی،نازیلا گلستان،امیر گلعلی پور و شاهین نژاد و سینا دبستانی از جمله کسانی‌ هستند که که به عنوان بنیان گذران سوپر شورا در این کنفرانس حضور پیدا خواهند کرد.
منتقدین رضا پهلوی را متهم به سواستفاده از واژه “ملی‌” میکنند و پیشنهاد میکنند که شاهزاده بجای اینکه اسم شورا را، شورای ملی‌ بنامد از واژه شورای سلطنت طلبان استفاده کند که مناسبترین و روشنترین واژه برای توصیف فعالیتهای سلطنت طلبانه او میباشدنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


نوشته شده توسط سرباز ولایت در 15 / 12 / 1391برچسب:شورای ملی,امیرعباس فخرآور,رضا ربع پهلوی,کنفرانس, ساعت | لينک ثابت |